אודות משרד ת. גלברג ושות'

משרד ת.גלברג ושות' מספק מענה מקיף לכלל השירותים בתחום החשבונאי-פיננסי כמו גם שירותים ממוקדים לשיפור תהליכי עבודה בעולמות הכספים. ייחוד המשרד הוא בניסיון רב השנים (מעל 50 שנות ניסיון) והידע המגוון של השותפים והעובדים במשרד. צוות המשרד מורכב מרואי חשבון, כלכלנים ומנהלות חשבונות עם ניסיון עשיר בעבודה עם רשויות סטטוטוריות, עמותות וחברות עסקיות. אנו מעניקים ללקוחותינו את מכלול השירותים הנדרשים בכדי לשפר את ביצועי הארגון תחת קורת גג אחת. 

יאיר הרשקוביץ ז"ל, רו"ח

חברנו ומורה הדרך שייסד את המשרד והלך לעולמו בשנת 2019. יאיר בוגר החוג לכלכלה וחשבונאות באוניברסיטה העברית, וותיק הלשכה עם מעל 50 שנות ניסיון במתן שירותי ביקורת וחשבות, ייצוג מול רשויות המס וייעוץ פיננסי לחברות, עמותות ומוסדות ממגוון רחב של ענפים. מגדלור של חוכמה שמאיר לנו עד היום את הדרך.

תומר גלברג, רו"ח

תומר הוא בוגר החוג לכלכלה וחשבונאות באוניברסיטת בר אילן ובעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון. תומר מתמחה בליווי חברות וייעוץ עסקי ופיננסי, במסגרת פעילותו צבר ניסיון יישומי נרחב במעקב אחר הפעילות החשבונאית של ארגונים, ייעול ושיפור תהליכים פיננסיים, ומתן שירותי ייעוץ כלכלי. בתפקידו הקודמים תומר כיהן כמנהל בכיר בפירמת Deloitte  שם הוביל את תחום ה Finance Transformation

אלירן תשבי, רו"ח

אלירן בעל תואר במנהל עסקים וחשבונאות עם התמחות בניהול סיכונים. אלירן משלב ניסיון עבודה מעשי בתפקידי כספים בכירים בחברות נדל"ן ציבוריות (קרדן נדל"ן ומנרב פרויקטים) יחד עם ניסיון בראיית חשבון וביקורת במשרד ראיית חשבון מהמובילים (סומך חייקין – KPMG), ניסיונו כולל התמחות בעבודה עם חברות נדל"ן, חברות אחזקות וחברות תעשייה ואנרגיה.

אייל גלברג

בוגר תואר בכלכלה וניהול עם מעל 20 שנות ניסיון בניהול והובלת חברות וארגונים מתחום הסחר והשירותים כולל הובלת פרויקטים רב מערכתיים בתחום שיפור הביצועים התפעוליים, חווית שירות, שיפור מערכי מכירה, אפיון והטמעת מערכות, ומערכי מדדים וגיבוש תוכניות עבודה. 

אייל שימש בתפקידו הקודמים, בין היתר, כסמנכ"ל בכיר בטמפו משקאות בע"מ, כמנכ"ל Audi מקבוצת צ'מפיון מוטורס ומנכ"ל שותף בסלטי שמיר.

חגית אמבר

מנהלת המשרד מזה 35 שנה,  הרוח החיה שמזיזה הרים ומשרה רוגע, זו שתמיד יודעת איפה בדיוק כל דבר נמצא ובעיקר למה. חגית היא מרכז הידע של המשרד ובעלת ניסיון עשיר וידע ארגוני רב. חגית מרכזת את כלל הפניות למול המוסדות והרשויות, ויודעת לפתור כל אתגר ולספק מענה לכל צורך.